İHRACAT - Merhaba TRADE LLC.
+90 506 037 67 77 info@merhabatrade.com

İletişim Bilgilerimiz

  • Sultan Selim Mh. Lalegül Sok. Studio Levent No:7 D:38 K:3, 34600 Kâğıthane/İstanbul
  • info@merhabatrade.com
  • +90 506 037 67 77

Sosyal Medyada Biz

İHRACAT

İHRACAT

Türkiye'den güvenilir bir meyve ve sebze ihracatçısı olarak, müşterilerimize yüksek kalite ve mükemmel paketleme standartlarını sunuyoruz. İthalatçılarımızın ülkelerine gururla taşıdıkları bir belge seti ile destek veriyoruz.

Firmamız, ortak öngörülerimiz ve garantili kalite ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve çıkarlarını korumak için çalışıyor. Üreticilerimizle birlikte, çekirdekli meyveler, turunçgiller ve diğer meyve ve sebzelerin tarladan sofraya olan yolculuğunda gıda güvenliğini en üst düzeye çıkarmayı ilke ediniyoruz.

Tarımsal üretim sürecinde emniyeti sağlamak ve kalite standartlarını yükseltmek için üreticilerimizle sıkı işbirliği içerisindeyiz. 7,700 hektarlık narenciye ve çekirdekli meyve üretimimizle Türkiye'nin her köşesinde, yüksek teknolojiye sahip paketleme evlerimizle üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz, yeni hedeflere ulaşmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Sizlere en iyi kalitede ürünleri sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.